Sukietėjusio betono apsauga

S-102

SINAK S-102TM yra ekonomiškas kietėjančio betono priežiūros drėkinant vandenių pakaitalas. Dėl savo ypatingos sudėties priemonė S-102TM viršija visus kietėjančio betono priežiūrai drėkinant vandeniu keliamus reikalavimus. Naudojant priemonę S-102TM užtikrinamas projektinis betono stiprumas, didinamas atsparumas betono paviršiaus erozijai ir užtikrinamas paviršiaus ilgaamžiškumas.

Pagaminta JAV SINAK® Corporation

HLQ-125

SINAK Sealer HLQ-125™ yra ličio junginys, kuris lieka tirpale, prasiskverbia ir reaguoja su mineraliniais junginiais ir (arba) silikatinėmis medžiagomis, sudarydamas papildomą netirpią silikato ir kvarco struktūrą. HLQ-125™ reaguoja betono viduje, o ne paviršiuje, todėl apdoroti paviršiai išlaiko natūralią išvaizdą, suteikdami nuolatinę apsaugą grindims ir dangoms, požeminių konstrukcijų hidroizoliaciją, atsparumą dėmėms ir sumažintą priežiūros poreikį tiek standartiniam, tiek ir spalvotam betonui. HLQ-125™ yra sertifikuotas GREENGUARD®.

Pagaminta JAV SINAK® Corporation

Seal Hard

SEAL HARD  yra  cheminis  bespalvis tirpalas,  kuris  padidina  betono  paviršiaus  atsparumą ir  apsaugo nuo transporto  priemonių,  bei pėsčiųjų sukeliamų  paviršiaus  defektų. SEAL HARD  giliai įsiskverbia į betono paviršių, sulygina jį, sukietina ir nepraleidžia  vandens. Grindys su  SEAL HARD išsilaiko ilgiausiai, jų priežiūra kainuoja mažiau ir daugeliui metų apsaugo nuo  dulkėjimo. SEAL HARD tikrai lengva naudoti. Bespalvis, bekvapis, atitinka amerikiečių VOC  (volatile organic components) normas.

Pagaminta JAV L&M Construction Chemicals Inc.

Petrotex 1000

PETROTEX  1000  yra  stabilus,  atitinkantis  reikalavimus  lakioms  organinėms  medžiagoms  silano, siloksano ir organinių polimerų emulsija. Redukuotas vandeniu, jis suformuoja stabilią  įsiskverbiančią  emulsiją,  atsparią  vandeniui  ir  tepalams,  tinkamą  apdoroti  įvairius  mineralinius  paviršius,  tame  tarpe  betoną,  natūralų  akmenį  ir  neglazūruotas  keramines  plyteles.  PETROTEX  1000  nerekomenduojama  naudoti  tais  atvejais,  kai  hidrostatinis  slėgis  yra  didelis.

Pagaminta JAV L&M Construction Chemicals Inc.

© Copyright - UAB Betono Zona 2015