Fibrofor High grade

High Grade yra ištobulintas per 30 gamybos metų, dozuotai supakuotas, tinklinio pluošto, aukščiausių eksploatacinių savybių plaušas, skirtas konstrukciniam betono armavimui. Ypač šiurkštus plaušo paviršius leidžia užtikrinti patikimą plaušo “užrakinimą” betono matricoje ir staigų trijų dimensijų išsisklaidymą cemento tešloje, betono sumaišymo metu. Dėl to pasikeitę struktūriniai, techniniai betono parametrai leidžia tokį betoną naudoti kaip konstrukcinį elementą.

Vidutiniškai rekomenduojamas kiekis Fibrofor High Grade plaušo yra 1 kg/m³ konstrukcinio betono armavimui.

Daugiau informacijos rasite informaciniame lape: LT, RU, EN.

Fibrofor Diamond

„Fibrofor Diamond“ yra labai evektyvus viengijis plaušas pirminiam betono armavimui. Jo geometrija ir apdaila garantuoja greitą ir tolygų plaušo pasiskirstymą betono tešloje. Nepaprastai didelis plaušų skaičius užtikrina betono armavimą visoje betono matricoje. “Fibrofor Diamond” gali pakeisti įprastą betono armavimą plieniniu armatūros tinklu arba sumažinti reikiamą armatūros kiekį iki minimumo, net esant labai didelėms apkrovoms.

Armavimo kiekis priklausomai nuo apkrovų ir konstrukcinio skaičiavimo svyruoja nuo 2 iki 3 kg / m³ betono.

Daugiau informacijos rasite informaciniame lape: RU, EN.

Mažoms ir vidutinėms apkrovoms naudojamas Fibrofor High Grade – tai tinklo struktūros štapelinis plaušas, sukurtas pakeisti metalo plaušelius ir tinklą. Labai didelėms apkrovoms Fibrofor Diamond – tai aukštų eksploatacinių savybių viengyslis plaušas, puikiai savaime išsiskirstantis betono mišinyje. Taip pat, žiūrėkite industrinių grindų brošiūrą.

Contec Fiber AG