Betono paviršiaus kietinimas

SINAK Densifier™

SINAK Densifier yra vieno komponento neorganinis produktas, sukurtas ličio silikato pagrindu, skirtas kietinti ir tankinti betono paviršių. Dėl unikalios sudėties, vos išdžiuvęs produktas suteiks betonui stiprumo. Minkštam, dulkančiam betonu SINAK Densifier yra idealus pasirinkimas, atkuriantis paviršiaus tankį bei kietumą.

Pagaminta JAV SINAK® Corporation

HLQ-125

SINAK Sealer HLQ-125™ yra ličio junginys, kuris išlieka tirpale, prasiskverbia ir reaguoja su mineraliniais junginiais ir (arba) silikatinėmis medžiagomis, sudarydamas papildomą netirpią silikato ir kvarco struktūrą betono masėje. HLQ-125™ reaguoja betono viduje, o ne paviršiuje, todėl paviršiai išlaiko natūralią išvaizdą. Šis junginys suteikia nuolatinę apsaugą grindims ir dangoms, požeminių konstrukcijų hidroizoliaciją, atsparumą dėmėms ir sumažintą priežiūros poreikį tiek standartiniam, tiek ir spalvotam betonui. HLQ-125™ yra sertifikuotas GREENGUARD®.

Pagaminta JAV SINAK® Corporation

SEAL HARD

SEAL HARD  yra  cheminis  bespalvis tirpalas,  kuris  padidina  betono  paviršiaus  atsparumą ir  apsaugo nuo transporto  priemonių,  bei pėsčiųjų sukeliamų  paviršiaus  defektų. SEAL HARD  giliai įsiskverbia į betono paviršių, sulygina jį, sukietina ir nepraleidžia  vandens. Grindys su  SEAL HARD išsilaiko ilgiausiai, jų priežiūra kainuoja mažiau ir daugeliui metų apsaugo nuo  dulkėjimo. SEAL HARD tikrai lengva naudoti. Bespalvis, bekvapis, atitinka amerikiečių VOC  (volatile organic components) normas

Pagaminta JAV L&M Construction Chemicals Inc.

© Copyright - UAB Betono Zona 2015